
Deante Мийка кухонна Magnetic, граніт, прямокут., з крилом, 640х500х219мм, чаша - 1, врізна, чорний матовий
- Немає в наявності
- Код: ER_ZRM_N11A
9 999 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Deante Мийка кухонна Magnetic, граніт, прямокут., з крилом, 640х500х219мм, чаша - 1, врізна, чорний матовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина раковини | 205 мм |
| Довжина вирізу | 620 мм |
| Колекція | MAGNETIC |
| Матеріал корпусу | Граніт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Основних чаш | 1 шт |
| Розміри мийки | 500 x 640 x 219 |
| Сушіння посуду (крило) | Да |
| Тип монтажа | врізна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний матовий |
| Ширина вирізу | 480 мм |
- Ціна: 9 999 ₴

