
Deante Мийка кухонна Magnetic, граніт, прямокут., без крила, 690х500х219мм, чаша - 1.5, накладна, чорний
- В наявності
- Код: ER_ZRM_N503
12 500 ₴
10 759 ₴
-14%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасне миття з магнітними властивостями, завдяки чому збоку від чаші можна розмістити сталеву накладку, що відокремлює чашу від бічної полиці, створюючи додатковий простір, що збільшує функціональність миття. Мийку можна оснастити спеціальними аксесуарами з колекції Magnetic – тримачами для ганчірки та кухонної губки або практичними кошиками з крилом для сушіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина раковини | 205 мм |
| Довжина вирізу | 670 мм |
| Кількість отворів | 1 |
| Матеріал корпусу | Граніт |
| Основних чаш | 1 шт |
| Поверхня мийки | матова |
| Розміри мийки | 219 x 500 x 690 |
| Із сифоном | Да |
| Тип монтажа | врізна накладна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний матовий |
| Ширина вирізу | 480 мм |
- Ціна: 10 759 ₴



