
Мийка кухонна Hansgrohe S51, S510-U450, сірий бетон
- В наявності
- Код: ER_43431380
24 940 ₴
16 639 ₴
-33%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вироби німецької компанії Hansgrohe - це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення! Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату або кухню, що підходить саме вам.
Технічні характеристики Hansgrohe Мийка кухонна S51, граніт, квадрат, без крила, 500х450х190мм, чаша - 1, врізна, S510-U450, сірий бетон:
Основні параметри
| Тип монтажу | модуль на стільницю |
| Форма | прямокутна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Матеріал корпуса | SilicaTec |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 10.9 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Стан | Новий |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри мийки | 500х450х190 мм |
| Тип встановлення мийки | Накладна |
- Ціна: 16 639 ₴

