
Штатив для лазерних нівелірів Bosch BT 150 1/4", 55-157 см, 1.3 кг
- Готово до відправки
- Код: ER_0.601.096.B00
2 400 ₴
2 328 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний алюмінієвий тримач Bosch BT 150 з різьбою 1/4 дюйма практичний для точної роботи з лазерними приладами. Регульована висота встановлення лазера від 55 до 157 см. Сферичний рівень.
Опис штатива BT 150 Professional:
- Для точного використання лазерних інструментів знадобиться штатив Bosch BT 150 Professional.
- Виготовлений з алюмінію, він дозволяє виставити вимірювальний інструмент на рівень від 55 до 157 см.
- Сферичний рівень забезпечує цьому штативу високу точність.
- 1/4-дюймовая різьба на штативі дозволяє встановлювати на нього лазерні прилади GPL 5 С, GCL 25, GPL 3, GLL 2, GLL 3-80 P, GLL 2-80 P, GLL 2-50, GLM 50, GLM 80, GLM 150, GLM 250 VF, GIM 60 L Professional.
- Завдяки невеликій вазі (1,3 кг) штатив зручно переносити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.3 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна висота штатива | 1570 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Різь штатива | 1/4" |
- Ціна: 2 328 ₴


