
Стійка для телевізора /мобільна KSL PS2, 32-50", на колёсиках
- Готово до відправки
- Код: ER_PS2
5 890 ₴
5 699 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мобільна стійка KSL PS2 (23-50") — це універсальне рішення для ЖК, LCD та LED телевізорів із діагоналлю від 23 до 50 дюймів. Оснащена колесами з фіксаторами для зручного переміщення та надійної фіксації. Підтримує стандарт VESA (100x100 – 400x400 мм) і витримує вагу до 35 кг. Ідеально підходить для презентацій, конференцій та навчальних закладів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Кут нахилу | 15 град. |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 65" |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм |
| Тип | настінний кріплення |
- Ціна: 5 699 ₴
