
Настінне кріплення 2E ТВ 43-90" Годкокма
- Готово до відправки
- Код: ER_2E2GEN800.80.100
4 250 ₴
4 119 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис 2E Кронштейн поворотний з кутом нахилу ТВ 43-90 Годкокма
За допомогою системи прокладання кабелю можна зібрати всі кабелі разом, організувавши порядок. Завдяки спеціальному пружинному механізму з регулюванням можна самостійно налаштовувати оптимальну позицію – нахил (+5-15°), поворот (±90°), рівень (±3°). Повне розгинання – 376 мм. Розмір кріплення 1015×885×430 мм.
Основні
| Тип | настінне кріплення |
| Вид | з нахилом і поворотом |
| Мінімальна діагональ | 43 |
| Максимальна діагональ | 90 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Регулювання | нахил /+5°-15° |
| поворот /±90° | |
| Сумісність з кріпленнями VESA | 200x200 мм |
| 300x200 мм | |
| 300x300 мм | |
| 400x200 мм | |
| 400x300 мм | |
| 400x400 мм | |
| 600x400 мм | |
| 800x400 мм | |
| Особливості | система прокладання кабелів |
| рівень: ±3° |
Фізичні
| Колір | чорний |
| Матеріал | сталь |
| Поверхня | порошкове покриття |
| Розміри (ШхВхГ) | 885 x 430 x 1044 |
Параметри упаковки
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 1150 мм |
| Вага | 17.74 кг |
| Об'єм | 0.0472 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 32 " |
| Мінімальна діагональ | 17 " |
| Розміри (ШхВхГ) | 869 x 112 x 561 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
- Ціна: 4 119 ₴




