
Підлогова стійка KSL PS1
- Готово до відправки
- Код: ER_PS1
7 810 ₴
7 559 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: кріплення до підлоги; Мінімальна діагональ: 32 "; Максимальна діагональ: 65"; Максимальне навантаження: 80 кг; Регулювання: регулювання висоти; Наявність кріплень VESA: 100x200 мм, 200x100 мм, 200x200 мм, 200х300 мм, 200x400 мм, 300x200 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм, 500x400 мм, 600x400 мм;
Основні
| Тип | кріплення до підлоги |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Максимальна діагональ | 65" |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Регулювання | регулювання висоти |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 100x200 мм |
| 200x100 мм | |
| 200x200 мм | |
| 200х300 мм | |
| 200x400 мм | |
| 300x200 мм | |
| 300x300 мм | |
| 300x400 мм | |
| 400x200 мм | |
| 400x300 мм | |
| 400x400 мм | |
| 500x400 мм | |
| 600x400 мм |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 1840 мм |
| Вага | 19.08 кг |
| Об'єм | 0.0622 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | США |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип кронштейна | Похилий |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | настінний кріплення |
| Розміри (ШхВхГ) | 473 х 106 х 64 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна діагональ | 65" |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
- Ціна: 7 559 ₴
