
Настінне кріплення Chief Fusion MSM1U
- Немає в наявності
- Код: ER_MSM1U
9 505 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: настінне кріплення; Мінімальна діагональ: 32 "; Максимальна діагональ: 65"; Колір: чорний;
Основні
| Тип | настінне кріплення |
| Мінімальна діагональ | 32 " |
| Максимальна діагональ | 65" |
Фізичні
| Колір | чорний |
Гарантія
| Гарантія | 120 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 780 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Вага | 7.70 кг |
| Об'єм | 0.0257 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chief |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 27 " |
| Мінімальна діагональ | 17 " |
| Розміри (ШхВхГ) | 420 х 250 х 380 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
- Ціна: 9 505 ₴
