
Настінне кріплення KSL ТВ 50-100" WM4N
- Готово до відправки
- Код: ER_WM4N
4 370 ₴
4 229 ₴
-3%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: настінне кріплення; Мінімальна діагональ: 50 "; Максимальна діагональ: 100"; Максимальне навантаження: 60 кг; Наявність кріплень VESA: 200x200 мм, 1000×400 мм;
Основні
| Тип | настінне кріплення |
| Вид | з нахилом /от 0° до 15° |
| Мінімальна діагональ | 50 " |
| Максимальна діагональ | 100" |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм |
| 1000×400 мм | |
| Мінімальна відстань від стіни | 85 мм |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 1220 мм |
| Вага | 13.05 кг |
| Об'єм | 0.0498 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 43 " |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм |
| Тип | настінний кріплення |
- Ціна: 4 229 ₴
