
Підставка для моніторів Chief Kontour K3F310 для 3х мониторов
- В наявності
- Код: ER_K3F310B
22 660 ₴
19 319 ₴
-15%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: підставка для моніторів; Максимальна діагональ: 30 ", 27 "; Максимальне навантаження: 6.8 кг; Наявність кріплень VESA: 75x75 мм, 100x100 мм; Колір: чорний; Розміри (ШхВхГ): 536x1020x394;
Основні
| Тип | підставка для моніторів |
| Максимальна діагональ | 30 " /для двох |
| 27 " /для трьох дисплеїв | |
| Максимальне навантаження | 6.8 кг вес каждого устройства |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм |
| 100x100 мм |
Фізичні
| Колір | чорний |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 536x1020x394 |
Гарантія
| Гарантія | 120 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 1120 мм |
| Довжина | 590 мм |
| Вага | 14.55 кг |
| Об'єм | 0.0793 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chief |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Максимальне навантаження | 6.8 кг |
| Призначення | Для моніторів |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 360 град. |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна діагональ | 27 " |
| Мінімальна діагональ | 15" |
| Розміри (ШхВхГ) | 1448 x 550 x 120 мм |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм |
| Тип | кріплення для монітора |
- Ціна: 19 319 ₴
