![Змішувач Franke Novara-Plus [Онікс], фото 1](https://images.prom.ua/6801478917_zmishuvach-franke-novara-plus.jpg)
Змішувач Franke Novara-Plus [Онікс]
- В наявності
- Код: ER_115.0470.661
3 540 ₴
3 409 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: змішувач; Вид монтажу: врізний; Вид змішувача: одноважельний; Тип зливу: стаціонарний;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 25.1 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Онікс |
- Ціна: 3 409 ₴

![Змішувач Franke Novara-Plus [Онікс], фото 2](https://images.prom.ua/6801478650_w159_h159_zmishuvach-franke-novara-plus.jpg)