
Змішувач для кухні Franke Novara Plus, довж.виливу - 251мм, поворотний, 1важіль, сахара
- Готово до відправки
- Код: ER_115.0470.653
3 540 ₴
3 359 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний одноричажний кухонний змішувач Franke Novara-Plus (115.0470.653) Сахара з поворотним 3ливом, ричагом зверху і багатоурівневим аератором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.35 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 15.8 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 214 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Цукор |
- Ціна: 3 359 ₴

