![Змішувач Franke Lina [115.0626.020], фото 1](https://images.prom.ua/6801479091_zmishuvach-franke-lina.jpg)
Змішувач Franke Lina [115.0626.020]
- Готово до відправки
- Код: ER_115.0626.020
4 060 ₴
3 639 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний кухонний змішувач Franke Lina з поворотним виливом, важелем збоку і багаторівневим аератором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.76 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 150 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Онікс |
- Ціна: 3 639 ₴

![Змішувач Franke Lina [115.0626.020], фото 2](https://images.prom.ua/6801478929_w159_h159_zmishuvach-franke-lina.jpg)