
Змішувач для кухні Franke Novara Plus, довж.виливу - 240мм, витяжний, 1важіль, бежевий
- Немає в наявності
- Код: ER_115.0470.665
5 564 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOVARA-PLUS з виносним шлангом - одноважельний змішувач висотою 24 см. Покритя - Fragranit+. Картридж - керамічний із діаметром у 35 мм. Кут оберту - 110 градусів. Є багаторівневий аератор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.95 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 110 град. |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина виливу | 1000 мм |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 5 564 ₴

