
Змішувач для кухні Deante Dalia, довж.виливу - 184мм, поворотний, 1важіль, хром
- Немає в наявності
- Код: ER_BED_062M
3 521 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач обладнаний струменевим аератором.
Монтажна втулка полегшує встановлення змішувача.
З'єднувальні шланги завдовжки 45 см. у комплекті.
Клас витрати Z (4-9 л/хв) дає змогу знизити витрату води."
| Тип | змішувач | |
| Призначення | для кухонної мийки | |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню, на мийку | |
| Вид змішувача | однохважельний | |
| Тип зливу | поворотний злив | |
| Довжина зливу | 18 см | |
| Висота | 354 мм | |
| Колір | графіт |
Гарантійний термін: 84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.72 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 362 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 40 мм |
| Довжина виливу | 184 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
- Ціна: 3 521 ₴

