
Змішувач для душу Deante Coriander, 1важіль, хром
- В наявності
- Код: ER_BCN_040M
2 620 ₴
2 279 ₴
-13%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус змішувача виготовлено з латуні найвищої якості.
| Тип | змішувач | |
| Призначення | для душу | |
| Спосіб монтажу< | на стіну | |
| Вид змішувача | однохважельний | |
| Висота | 12.8 см | |
| Колір | хром |
Гарантійний термін: 60
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.12 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
- Ціна: 2 279 ₴

