![Змішувач Franke Orbit Pull Out [115.0623.141], фото 1](https://images.prom.ua/6801479286_zmishuvach-franke-orbit.jpg)
Змішувач Franke Orbit Pull Out [115.0623.141]
- Немає в наявності
- Код: ER_115.0623.141
6 500 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вражаюча довговічність, універсальний дизайн і легкість в догляді на додаток до надзвичайно привабливої ціни і економічності забезпечують цю модель високою популярністю серед покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.04 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 120 град. |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 225 мм |
- Ціна: 6 500 ₴

![Змішувач Franke Orbit Pull Out [115.0623.141], фото 2](https://images.prom.ua/6801479287_w159_h159_zmishuvach-franke-orbit.jpg)