
Franke Змішувач Novara Plus/115.0470.670/з витяжним виливом та функцією душу/фраграніт/сірий камінь
- В наявності
- Код: ER_115.0470.670
5 560 ₴
5 299 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Franke Змішувач Novara Plus/115.0470.670/з витяжним виливом та функцією душу/фраграніт/сірий камінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | з одним важелем |
| Вид монтажа | врізний |
| Тип змішувача | одноважільний |
| Висота виливу | 125 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Длина излива | 19,5 см |
| Довжина сполучних шлангів | 450 мм |
| Картридж | керамічний |
| Колекция | Novara |
| Матеріал покриття | фраграніт |
| Багаторівневий аератор | Да |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Способ монтажа | на мийку |
| Тип | змішувач |
| Тип излива | висувний вилив |
| Кут повороту виливу | 130 ° |
- Ціна: 5 299 ₴

