
Змішувач для кухні Franke Lina, довж.виливу - 215мм, витяжний, 1важіль, онікс
- Готово до відправки
- Код: ER_115.0626.055
5 300 ₴
5 009 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний змішувач Franke Lina з витяжним виливом, важелем збоку і багаторівневим аератором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 150 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Онікс |
- Ціна: 5 009 ₴

