![Змішувач Franke Lina [115.0626.084], фото 1](https://images.prom.ua/6801479087_zmishuvach-franke-lina.jpg)
Змішувач Franke Lina [115.0626.084]
- В наявності
- Код: ER_115.0626.084
5 300 ₴
5 009 ₴
-5%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний змішувач Franke Lina з поворотним витяжним виливом, важелем збоку і багаторівневим аератором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 150 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Мигдаль |
- Ціна: 5 009 ₴

![Змішувач Franke Lina [115.0626.084], фото 2](https://images.prom.ua/6801479118_w159_h159_zmishuvach-franke-lina.jpg)