
Змішувач для кухні Deante Low pressure, довж.виливу - 183мм, поворотний, 1важіль, 3-е підкл., хром
- Готово до відправки
- Код: ER_BEZ_062H
3 500 ₴
3 039 ₴
-13%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус змішувача виготовлено з латуні високої якості.
Змішувач обладнаний струменевим аератором.
Універсальний кран холодної або змішаної води.
| Тип | змішувач |
| Призначення | для раковини< |
| Спосіб монтажу | на стіну |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Тип зливу | стаціонарний |
| Висота | 89 мм|
| Колір | хром |
Гарантійний термін: 84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.63 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 333 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 183 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
- Ціна: 3 039 ₴



