
Deante Змішувач для кухні Aster, дл.зливу - 206мм, поворотний, 1+фільтр, чорний-мідь
- Готово до відправки
- Код: ER_BCA_B64M
6 760 ₴
6 239 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Deante Змішувач для кухні Aster, дл.зливу - 206мм, поворотний, 1+фільтр, чорний-мідь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | з одним виливом |
| Тип змішувача | одноважільний |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Довжина виступу гусака | 206 мм |
| Довжина сполучних шлангів | 500 мм |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | Z |
| Клас шума | II |
| Колекция | Aster |
| Максимальна витрата води | 9 л |
| Монтажна різь | 3/8 '' |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Розмір аератора | M24 |
| Способ монтажа | на горизонтальну поверхню |
| Тип | змішувач |
| Тип излива | поворотний вилив |
- Ціна: 6 239 ₴




