
Deante ASTER Змішувач для кухні, з висувним виливом
- Готово до відправки
- Код: ER_BCA_A73M
6 150 ₴
5 659 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус змішувача виконаний із високоякісної латуні. Є інноваційне та міцне покриття Bianco. Змішувач оснащений аератором для аерації струменя. У комплект входять з'єднувальні шланги. Клас витрати (4-9 л/хв) дозволяє знизити витрати води. Змішувач оснащений зворотними клапанами, щоб змішана вода не поверталася до установки. Змішувач із функціональним висувним носиком. Тільки найкращі матеріали, якість яких ми підтверджуємо дослідженнями у лабораторії. Міцні кінці шланга із латуні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | з одним важелем |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Довжина виступу гусака | 209 мм |
| Довжина сполучних шлангів | 450 мм |
| Клас витрати води | Z |
| Клас шума | I |
| Колекция | Aster |
| Максимальна витрата води | 9 л |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Монтажна різь | 3/8 '' |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Особливості | зворотний клапан |
| Розмір аератора | M22 |
| Способ монтажа | стоячий |
| Тип | змішувач |
| Тип аератора | стільниковий |
| Тип излива | висувний вилив |
- Ціна: 5 659 ₴
