
Змішувач для кухні Deante, довж.виливу - 180мм, поворотний, 1+1фільтр, хром
- Готово до відправки
- Код: ER_BCH_064M
5 300 ₴
4 559 ₴
-14%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус змішувача виготовлено з латуні високої якості.
Змішувач обладнаний струменевим аератором.
Змішувач забезпечений зворотними клапанами, щоб змішана вода не потрапляла назад до установки.
| Тип | змішувач |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню, на мийку |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню, на мийку |
| Вид змішувача | однохважельний |
| Тип зливу | Тип зливуповоротний злив |
| Довжина зливу | 21.6 см |
| Висота | 317 мм |
| Висота | 317 мм |
| Колір | хром |
Гарантійний термін: 84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.24 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 344 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 180 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
- Ціна: 4 559 ₴

