![Змішувач Franke Lina [115.0626.084], фото 1](https://images.prom.ua/6801479680_zmishuvach-franke-lina.jpg)
Змішувач Franke Lina [115.0626.084]
- Немає в наявності
- Код: ER_115.0626.085
8 788 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний кухонний змішувач Franke Lina з поворотним гнучким зливом, важелем збоку і багаторівневим аератором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 150 град. |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
- Ціна: 8 788 ₴

![Змішувач Franke Lina [115.0626.084], фото 2](https://images.prom.ua/6801479681_w159_h159_zmishuvach-franke-lina.jpg)
![Змішувач Franke Lina [115.0626.084], фото 3](https://images.prom.ua/6801479682_w159_h159_zmishuvach-franke-lina.jpg)