
Змішувач для кухні Deante Gerbera, довж.виливу - 212мм, витяжний, 1важіль, хром
- Готово до відправки
- Код: ER_BGB_072M
5 390 ₴
4 969 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус змішувача виготовлено з латуні високої якості.
Змішувач обладнаний струменевим аератором.
Змішувач забезпечений зворотними клапанами, щоб змішана вода не потрапляла назад до установки.
| Тип | змішувач | |
| для змішування.Призначення | для кухонної мийки | |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню, на мийку | |
| Вид змішувача | однохважельний | |
| Тип зливу | поворотний злив /гнучкий | |
| Довжина зливу | 20 см | |
| Висота | 469 мм | |
| Колір | хром, чорний |
Гарантійний термін: 84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.24 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Максимальна витрата води | 9 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 477 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Довжина виливу | 212 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
- Ціна: 4 969 ₴




