
Franke Novara-Plus Pull Out /115.0470.666/
- Немає в наявності
- Код: ER_115.0470.666
5 564 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Franke Novara-Plus Pull Out /115.0470.666/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | з виносним шлангом |
| Тип змішувача | одноважільний |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Длина излива | 19,5 см |
| Довжина сполучних шлангів | 450 мм |
| Картридж | керамічний |
| Матеріал покриття | фраграніт |
| Багаторівневий аератор | Да |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Тип | змішувач |
| Тип излива | поворотний вилив |
| Кут повороту виливу | 130 ° |
| Колір | Мигдаль |
- Ціна: 5 564 ₴

