
Змішувач для кухні Franke Eos Clear Water , довж.виливу - 185мм, поворотний, 1+1фільтр, нерж
- Немає в наявності
- Код: ER_120.0179.979
14 508 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний двоважільний кухонний змішувач Franke EOS Clear Water (120.0179.979) нержавіюча сталь для проточної та фільтрованої води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.08 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 24.4 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 285 мм |
- Ціна: 14 508 ₴

