
Змішувач для раковини Deante Arnika, довж. виливу - 172мм, поворотний, 1важіль, титан
- Готово до відправки
- Код: ER_BQA_D21K
5 410 ₴
4 989 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус змішувача виготовлено з латуні найвищої якості.
Змішувач обладнаний струменевим аератором.
Силіконовий аератор для легкого видалення вапняного нальоту.
З'єднувальні шланги завдовжки 45 см. у комплекті.
Інноваційне, міцне покриття Nero, що легко очищається.
У комплект входить функціональна заглушка клік-клака.
Важіль збоку полегшує підтримання чистоти носика."
| Тип | змішувач |
| Призначення | для раковини |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню< |
| Вид змішувача | однохважельний |
| Тип зливу | Тип зливуповоротний злив |
| Довжина зливу | 17.2 см |
| Висота | 289 мм |
| Колір | чорний |
Гарантійний термін: 84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.27 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 289 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 172 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
- Ціна: 4 989 ₴





