
Deante SILIA Змішувач для кухні, з висувним виливом
- Готово до відправки
- Код: ER_BQS_F73M
6 550 ₴
6 039 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей змішувач має корпус із високоякісної латуні та обладнаний аератором, який дозволяє спрямовувати потік води. Можливість рухомого аератора дозволяє спрямовувати потік води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Стан | Новий |
| Колір | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | з одним важелем |
| Діаметр картриджа | 25 мм |
| Дизайн | сучасний |
| Длина излива | 23,3 см |
| Довжина сполучних шлангів | 450 мм |
| Клас витрати води | Z |
| Клас шума | II |
| Колекция | Silia |
| Максимальна витрата води | 9 л |
| Монтажна різь | 3/8 '' |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Особливості | зворотний клапан |
| Положення важеля | праворуч |
| Розмір аератора | M18.5 |
| Способ монтажа | стоячий |
| Тип | змішувач |
| Тип излива | висувний вилив |
- Ціна: 6 039 ₴


