
Змішувач Franke 120.0179.978
- В наявності
- Код: ER_120.0179.978
14 510 ₴
13 609 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний кухонний змішувач Franke Atlas Clear Water З (120.0179.978) нержавіюча сталь з двома роздільним аераторами для проточної і фільтрованої води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3.07 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 214 мм |
- Ціна: 13 609 ₴

