
Змішувач для ванни Deante Anemon Bis, довж. виливу - 183мм, неповоротний, 1важіль, чорний
- В наявності
- Код: ER_BBZ_N10M
6 330 ₴
5 379 ₴
-15%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус змішувача виготовлено з латуні найвищої якості. раковини Спосіб монтажу на горизонтальну поверхню Вигляд змішувача одноважільний Вигляд змішувача Тип зливу стаційний Довжина зливу 15 см Довжина зливу Висота Колір чорний
Гарантійний термін: 84
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.95 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 183 мм |
- Ціна: 5 379 ₴


