![Змішувач Franke Novara-Plus [115.0470.659], фото 1](https://images.prom.ua/6801480322_zmishuvach-franke-novara-plus.jpg)
Змішувач Franke Novara-Plus [115.0470.659]
- Немає в наявності
- Код: ER_115.0470.659
3 536 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оптимальний варіант для кухні — одноважільний змішувач, завдяки якому можна регулювати напір і температуру води одним рухом руки, а якщо руки забруднені, то навіть ліктем. Що особливо актуально для роботи на кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 15.8 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 214 мм |
- Ціна: 3 536 ₴

![Змішувач Franke Novara-Plus [115.0470.659], фото 2](https://images.prom.ua/6801480323_w159_h159_zmishuvach-franke-novara-plus.jpg)