![Змішувач Franke Orbit Pull Out [115.0623.055], фото 1](https://images.prom.ua/6801480600_zmishuvach-franke-orbit.jpg)
Змішувач Franke Orbit Pull Out [115.0623.055]
- В наявності
- Код: ER_115.0623.055
5 930 ₴
5 599 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вражаюча довговічність, універсальний дизайн і легкість в догляді на додаток до надзвичайно привабливої ціни і економічності забезпечують цю модель високою популярністю серед покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.03 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 120 град. |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 14.2 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 225 мм |
- Ціна: 5 599 ₴

![Змішувач Franke Orbit Pull Out [115.0623.055], фото 2](https://images.prom.ua/6801479287_w159_h159_zmishuvach-franke-orbit.jpg)