
Змішувач для кухні Deante, довж.виливу - 180мм, поворотний, 1+1фільтр, чорний
- Немає в наявності
- Код: ER_BCH_N64M
6 529 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для душу CORIANDER BCN_040M. Корпус змішувача виготовлений з латуні найвищої якості.
| Тип | змішувач |
| Призначення | для душу |
| Спосіб монтажу | на стіну |
| Вид змішувача | однохважельний |
| Колір | хром |
Гарантійний термін: 60
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.24 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 344 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 180 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
- Ціна: 6 529 ₴

