
Franke Змішувач для кухні Lina L Shape, дл.зливу - 212мм, поворотний, 1 важіль, чорний матовий
- Немає в наявності
- Код: ER_115.0693.393
7 280 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноважільний змішувач L-подібної форми зливом, що обертається на 360 градусів і оснащений бічним важелем керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | з одним важелем |
| Тип змішувача | одноважільний |
| Висота виливу | 254 мм |
| Діаметр монтажного отвору | 35 мм |
| Длина излива | 21,2 см |
| Картридж | керамічний |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Особливості | багаторівневий аератор |
| Тип | змішувач |
| Тип излива | поворотний вилив |
| Колір | матовий чорний |
- Ціна: 7 280 ₴


