
Deante Змішувач для раковини Temisto, дл. виливу - 203мм, поворотний, 1 важіль, латунь
- Немає в наявності
- Код: ER_BQT_M21K
7 955 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувач для умивальника Temisto з піднятим корпусом – це продукт, розроблений з особливою увагою до деталей. Це модель змішувача з декоративною та практичною ручкою. Корпус змішувача виготовлений із високоякісної латуні, що забезпечує довговічність та надійність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип змішувача | одноважільний |
| Діаметр картриджа | 25 мм |
| Длина излива | 20,3 см |
| Довжина сполучних шлангів | 450 мм |
| Картридж | керамічний |
| Клас витрати води | Z |
| Клас шума | I |
| Максимальна витрата води | 9 л |
| Монтажна різь | 3/8 '' |
| Призначення | Для раковини |
| Розмір аератора | M18.5 |
| Способ монтажа | стоячий |
| Тип | змішувач |
| Тип аератора | стільниковий |
| Колір | латунь |
- Ціна: 7 955 ₴

