
Змішувач Franke 115.0028.205
- Готово до відправки
- Код: ER_115.0028.205
9 150 ₴
8 559 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: змішувач; Призначення: для кухонної мийки; Вид змішувача: одноважельний; Тип зливу: поворотний злив; Довжина зливу: 21.5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.49 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | латунь |
- Ціна: 8 559 ₴
