![Змішувач Franke Urban [115.0595.089], фото 1](https://images.prom.ua/6801481170_zmishuvach-franke-urban.jpg)
Змішувач Franke Urban [115.0595.089]
- В наявності
- Код: ER_115.0595.089
11 340 ₴
7 749 ₴
-32%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний одноважельний кухонний змішувач Franke Urban з висувним шлангом (160 см), важелем збоку і багаторівневим аератором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.98 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 150 град. |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 25.9 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 210 мм |
- Ціна: 7 749 ₴

![Змішувач Franke Urban [115.0595.089], фото 2](https://images.prom.ua/6801480829_w159_h159_zmishuvach-franke-urban.jpg)