
Змішувач для кухні Franke Neptune Clear Water, довж.виливу - 220мм, поворотний, 1+1фільтр, хром-онікс
- Немає в наявності
- Код: ER_115.0370.694
15 631 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний двоважільний кухонний змішувач Franke Neptune Clear Water (115.0370.694) хром/онікс із двома роздільними аераторами для проточної та фільтрованої води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.75 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 30.4 мм |
| Ширина | 304 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Онікс |
- Ціна: 15 631 ₴

