
Змішувач для кухні Hansgrohe Talis M54, довж.виливу - 215мм, поворотний, 1важіль, KM270, матовий чорний
- Немає в наявності
- Код: ER_72840670
16 311 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувачі Hansgrohe — це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення. Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, яка підходить саме Вам. Змішувачі Hansgrohe вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу упродовж багатьох років.
Технічні характеристики Hansgrohe Змішувач для кухні Talis M54, довж.виливу - 215мм, поворотний, 1важіль, KM270, матовий чорний:
Основні параметри
| Тип | змішувач |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Тип зливу | поворотний злив |
| Довжина зливу | 21.5 см |
| Кут повороту зливу | 60 ° / 110° / 150° / 360° |
| Колір | матовий чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 2.29 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна витрата води | 8.4 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Форма виливу | Каскадна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 215 мм |
- Ціна: 16 311 ₴


