
Змішувач для кухні Hansgrohe Focus M42, довж.виливу - 224мм, витяжний, 1важіль, KM180, хром
- Немає в наявності
- Код: ER_71801000
17 064 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувачі Hansgrohe — це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення. Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, яка підходить саме Вам. Змішувачі Hansgrohe вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу упродовж багатьох років.
Технічні характеристики Hansgrohe Змішувач для кухні Focus M42, довж.виливу - 224мм, витяжний, 1важіль, KM180, хром:
Основні параметри
| Тип | змішувач |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Вид змішувача | одноважельний |
| Тип зливу | висувний злив |
| Довжина зливу | 22.4 см |
| Кут повороту зливу | 360 ° |
| Колір | хром |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна витрата води | 8 літр/хв |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одновентильный |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Форма виливу | Каскадна |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр монтажних отворів | 35 мм |
| Довжина виливу | 224 мм |
- Ціна: 17 064 ₴


