
Deante Комплект змішувача для кухні з фільтром зворотного осмосу Ecosoft Standard (BCH_064M_PROMOSET)
- Готово до відправки
- Код: ER_BCH_064M_PROMOSET
11 310 ₴
8 579 ₴
-24%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект змішувача для кухні Deante із фільтром зворотного осмосу Ecosoft Standard (BCH_064M_PROMOSET) – це ідеальне рішення для чистої та здорової води у вашому будинку. Стильний змішувач Deante із сучасним дизайном гармонійно доповнює кухню, а фільтр Ecosoft забезпечує багатоступінчасте очищення води, видаляючи до 99% домішок, хлору, важких металів та бактерій. Легкість використання та висока якість матеріалів гарантують зручність та тривалий термін служби комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип змішувача | одноважільний |
| Діаметр картриджа | 35 мм |
| Длина излива | 18 см |
| Довжина сполучних шлангів | 450 мм |
| Картридж | керамічний |
| Клас шума | II |
| Комплектація | 1 фільтр, хром BCH_064M |
| Монтажна різь | 3/8 '' |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Положення важеля | зліва |
| Розмір аератора | M22 |
| Способ монтажа | на горизонтальну поверхню |
| Тип | змішувач |
| Тип излива | поворотний вилив |
| Тип керування | ручка |
- Ціна: 8 579 ₴


