
Дозатор для мийних засобів Hansgrohe A51, 500мл, сталевий
- Готово до відправки
- Код: ER_40448800
7 230 ₴
5 339 ₴
-26%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дозатори Hansgrohe — це маленький витвір технологічного мистецтва, створений для вашої зручності та задоволення. Це довговічність, знаменита німецька якість, новітні технології та можливість створити ванну кімнату, яка підходить саме Вам. Дозатори Hansgrohe вирізняються ефектним виглядом, функціональністю і простотою застосування, а матеріали високої якості, з яких вони виготовлені, гарантують надійну роботу упродовж багатьох років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hansgrohe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.77 кг |
| Матеріал виготовлення | Нержавіючий метал |
| Форма | Кругла |
| Колір покриття | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 см |
| Глибина | 37 см |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виступ | 91 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Дизайн | сучасний |
| Дозована кількість | 2 мл |
| Особливості | просте й безпечне встановлення без інструментів |
| Поверхня | під сталь |
| Серія | A51 |
| Стан | Нове |
| Стрижень | Ø 28 – 35 мм |
| Стиль | Modern |
| Тип | Дозатор |
| Товщина робочої поверхні | 55 мм |
- Ціна: 5 339 ₴





