
Сумка Trust BOLOGNA 16" ECO BLACK
- Готово до відправки
- Код: ER_24447_TRUST
499 ₴
487 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 549 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Модель сумки Bologna вміщує ваш ноутбук та інші предмети першої необхідності, в той же час забезпечуючи комфорт вам у поїздках на роботу. Практична і легка, її можна носити або за ручку, або за ремінець, що знімається, який регулюється для індивідуального підгонки.
М'який захист
Конструкція з верхнім завантаженням забезпечує легкий доступ до основного відсіку. Це м'яке відділення з підкладкою з ультрам'якої мікрофібри призначене для захисту ноутбука від подряпин усередині та ударів зовні. Передня кишеня на блискавці пропонує додаткове місце для дрібних аксесуарів, таких як телефон, зарядний пристрій та інші корисні предмети.
Екологічний дизайн
Стиль, функціональність і чисте сумління - в сумці Trust Bologna є все. Екологічно чиста тканина сумки складається з 11 перероблених пляшок із ПЕТ. Зменшіть свій вуглецевий слід, носячи сумку, яка майже повністю виготовлена з перероблених матеріалів.
| Тип | сумка |
| У напрямку | міський стиль |
| діловий стиль | |
| унісекс | |
| для поїздок | |
| Форм-фактор ноутбука | 16" |
| Матеріал | поліестер /чиста тканина сумки складається з 11 перероблених пляшок з ПЕТ |
| Для ноутбука |
|
| Плечовий ремінь |
|
| Ручки для перенесення |
|
| Колір | чорний |
| Розміри (ШхВхТ) | 26х37.5х4 см |
| Вага | 430 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Об'єм | 0.0054 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 430 г |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 487 ₴








