
Сумка Trust BOLOGNA 16" ECO GREEN
- Готово до відправки
- Код: ER_24449_TRUST
499 ₴
487 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 549 ₴
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
Модель сумки Bologna вміщує ваш ноутбук та інші предмети першої необхідності, водночас забезпечуючи комфорт у поїздках на роботу. Практична і легка, її можна носити або за ручку, або за ремінець, що знімається, який регулюється для індивідуального підбору.
Конструкція із верхнім завантаженням забезпечує легкий доступ до основного відсіку. Це м'яке відділення з підкладкою з ультрам'якої мікрофібри призначене для захисту ноутбука від подряпин усередині та ударів зовні. Передня кишеня на блискавці пропонує додаткове місце для дрібних аксесуарів, таких як телефон, зарядний пристрій та інші корисні предмети.
Екологічний дизайн
Стиль, функціональність та чиста совість – у сумці Trust Bologna є все. Екологічно чиста тканина сумки складається з 11 перероблених пляшок із ПЕТ. Зменшіть свій вуглецевий слід, носячи сумку, яка майже повністю виготовлена з перероблених матеріалів.
| Тип | сумка |
| У напрямку | міський стиль |
| діловий стиль | |
| Форм-фактор ноутбука | 16" |
| Матеріал | поліестер |
| Для ноутбука |
|
| Для аксесуарів |
|
| Плечовий ремінь |
|
| Кріплення на чемодан |
|
| Ручки для перенесення |
|
| Захисні функції | надійний захист від подряпин |
| захист від ударів |
| Колір | червоний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 26 x 37.5 x 0.4 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 29 x 41 x 2 см |
| Вага | 430 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Вага | 0.37 кг |
| Об'єм | 0.0027 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 430 |
| Висота | 410 мм |
| Висота основного відділення | 375 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 20 мм |
| Глибина основного відділення | 40 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Ширина | 290 мм |
| Ширина основного відділення | 260 мм |
- Ціна: 487 ₴







