
Сумка для ноутбука Tucano STAR 15.6", чорна
- Готово до відправки
- Код: ER_BSTN-BK
1 900 ₴
1 749 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна та легка сумка Tucano STAR з міцної високотехнологічної та зносостійкої тканини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Бразилія |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У напрямку | діловий стиль |
| Гарантія | 24 міс |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 38 x 25 x 2,5 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 40 x 29,5 x 8,5 см |
- Ціна: 1 749 ₴









