
Сумка Tucano Stop 12", чорна
- В наявності
- Код: ER_BSTOP1112-BK
1 750 ₴
1 629 ₴
-7%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cумка TUCANO STOP для ноутбуків 12/13". Компактна, легка сумка, ідеально підходить для ноутбуків 12/13 дюймів або MacBook Air/Pro 13 дюймів. Виготовлена з переробленого пластику.Особливості:
Завдяки просторому центральному відділенню, сумка Tucano Stop оснащена окремою внутрішньою кишенею для ноутбуку та планшету, а також зовнішньою передньою кишенею для аксесуарів.
На задній стінці сумки передбачено ремінець для кріплення сумки на телескопічну ручку валізи.
Знімний плечовий ремінь з регульванням по довжині, та з пом'якшуючою плечовою накладкою, для зручного перенесення та розподілення ваги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Бразилія |
| Діагональ екрана ноутбука | 12" |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| У напрямку | діловий стиль |
| Гарантійний термін | 2 |
| Гарантія | 2 міс |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 31,5 x 22 x 2,5 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 33 x 23,5 x 6 см |
- Ціна: 1 629 ₴








