
Чохол Tucano Today Sleeve 13"/14", жовтий
- Немає в наявності
- Код: ER_BFTO1314-Y
1 349 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний і м'який на дотик чохол зі штучної шкіри для ноутбуків 13-14 '' з внутрішньої підкладкою з пеноматериала з ефектом пам'яті. Забезпечує відмінний захист від ударів, струсів і невеликих падінь. Фіксатор Anti-Slip System® ідеально підходить для захисту вашого ПК, роблячи цей чохол виключно безпечним. Підкладка зі стійкого до подряпин матеріалу.Особливості:
- М'який чохол, що імітує штучну шкіру
- Набивання з піни з ефектом пам'яті
- Захисна стрічка Anti-Slip System®.
- Підкладка зі стійкого до подряпин матеріалу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Бразилія |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| У напрямку | міський стиль |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантія | 12 міс |
| Особливості | М'яка підкладка захищає від подряпин |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 33 x 23.5 x 2 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 35 x 25.50 x 2.5 см |
- Ціна: 1 349 ₴






