
Сумка Tucano Flash 15,6", синя
- Готово до відправки
- Код: ER_BFLASH15-B
4 000 ₴
3 769 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tucano Flash 15 бізнес-сумка з нової колекції 2022 року. Призначена для перенесення ноутбука з діагоналлю екрану 15,6/16 дюймів або MacBook Pro 16 дюймів. Виготовлена з переробленого пластику, а декор зовнішніх елементів з еко шкіри. Сумка призначена в основному для роботи і складається з трьох відділень, що закриваються блискавками, а також добре організованими кишенями.Окремий відсік для ноутбука на задній стінці, другий відсік для документів та аксесуарів та третій відсік-органайзер. На передній стінці органайзера є кишенька на блискавці для дрібних речей. А на задній стінці розташований пасок для фіксації на телескопічній ручці валізи та ще одна прихована кишеня. М'які ручки та регульований знімний плечовий ремінь для комфортного перенесення.
Особливості:
- Окрема кишеня для ноутбука та планшета
- Добре організовані додаткові кишені
- Задня частина із захисною кишенею
- Ремінь для кріплення до телескопічної ручки валізи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Бразилія |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| У напрямку | діловий стиль |
| Гарантійний термін | 24 |
| Гарантія | 24 міс |
| Для ноутбука | MacBook Pro 16", Ноутбуки 15,6-16" |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 38 x 25 x 2.5 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 43 х 28 х 18 см |
- Ціна: 3 769 ₴









